cocoon

Ekstrakt pod oczy

Czyli jak zrobić sobie krzywdę radami Kacpra

16.02.2020 autor: Tabok


W ostatnim materiale Kacper poleca kofeinowe serum pod oczy. Jedną kropelkę pod lewe oczko, drugą pod prawe oczko. Sam producent na swojej stronie mówi, że NIE NALEŻY STOSOWAĆ tego koncentratu w stężeniu większym niż 5%

zatem takie beztroskie wcieranie (a potem przykrywanie kremem) może skończyć się tragicznie dla naszej skóry twarzy.

Sam pan Kacper twierdzi w sekcji komentarzy, że stuprocentowy ekstrakt jest już rozcieńczony:

Jednak z jakiegoś powodu jego odpowiedź (razem z komentarzem zaniepokojonej fanki) został kilka chwil później usunięty przez pana Kacpra L.


Widać naczelny wódz cenzury zorientował się już, że z jego materiałem jest coś nie tak, ale nie chce przyznać się do błędu usuwając całe wideo.
Zachęcam zrobić to za niego zgłaszając jego film jako:
"działania szkodliwe i niebezpieczne" ->
"Zażywanie narkotyków lub nadużywanie leków" ->
"Autor zaleca wcieranie pod oczy koncektratu, który może zrobić krzywdę skórze w bardzo wrażliwym miejscu.">

Na koniec dowcip tematyczny: Ile razy monter może spojrzeć w światłowód? Dwa razy. Raz lewym oczkiem i raz prawym oczkiem : )

EDIT 18.02.2020:

Kacper Beauty Vlog dodał film ze sprostowaniem na swój kanał YouTube. Tłumaczy się tym, że jego wyimaginowany montażysta źle złożył materiał, jego wyimaginowana żona nie dopatrzyła filmu przed publikacją, a Kacper nie dopatrzył niedopatrzeń swoich wyimaginowanych przyjaciół.
To bardzo przykre, że pan Kacper L. mimo tak poważnych zaniedbań nie przyznaje się do winy. Pytanie co jest warte więcej - 40 złotych z reklam czy zdrowie widzów? Fakt, że film wciąż jest dostępny wskazuje na tę pierwszą odpowiedź.