cocoon

Łamanie prawa przez Kacpra

Podrabione dokumenty i kolejne fałszywe zgłoszenie

29.02.2020 autor: Tabok


Dnia 29.02.2020 pani Hania Głowacka (znana instagramerka) postanowiła opublikować na swoim kanale YouTube materiał na temat kanału Kacper Beauty Vlog. Po dodaniu materiału pan Kacper L. podzielił się relacją, w której insynuował jakoby autorka materiału dostała za to pieniądze. Zamieścił także fragment rzekomej umowy, która wg Hani jest podrobiona, bo nigdy czegoś takiego nie widziała.Kacpergate - kim jest kacper L z kanału Kacper Beauty Vlog from Taboku on Vimeo.Kilkadziesiąt minut później film został usunięty z powodu "Naruszenia praw autorskich kanału Kacper Beauty Vlog".Chwilkę po tym fakcie pan Kacper L. usunął poprzednią relację oraz dodał nową twierdząc, że "...moja osoba prowadząca z sieci partnerskiej zareagowała natychmiast i skontaktowała się z zespołem youtube. Film został usunięty."Jest to oczywiście kłamstwo, gdyż sieci partnerskie nie zajmują się sprawami dotyczącymi naruszeń praw autorskich. Pan Kacper L. sam zgłosił po raz kolejny niesłuszenie film za naruszenie praw autorskich, powołując się na tzw. DMCA. Warto wiedzieć, że tego typu niesłuszne zgłaszanie filmów na platformie YouTube jest przestępstwem wg amerykańskiego prawa, co serwis bardzo jasno zaznacza na swoich stronach.


Link do źródła

Wg Hani Głowackiej umowa, którą opublikował Kacper L. została podrobiona. Podrabianie dokumentów w naszym kraju jest bardzo poważnym przestępstwem, o czym mam nadzieję pan Kacper wie.

Aby wyrazić swoje oburzenie zajrzyj do zakładki ZA CO I JAK ZGŁASZAĆ FILMY i wyślij obsłudze YouTube to, co myślisz o tym panu.