cocoon

Drażniąca substancja na skórę

Czyli dezynfekcja wg Kacpra

15.03.2020 autor: Tabok

Dnia 14.03.2020 na kanale Kacper Beauty Vlog pojawił się materiał na temat środków do dezynfekcji. Widać pan Kacper L. także chce ugrać coś na panice wywołanej koronawirusem.
W materiale autor poleca między innymi środek Medi VeloxPan Kacper L. sam w materiale mówi, że "... można nim dezynfekować skórę, można nim dezynfekować powierzchnię ..."

Fragment od 5:54, LINK DO FILMU
Link do strony: MEDI VELOX

Problem polega na tym, że owszem jest to środek do dezynfekcji powierzchni. TYLKO I WYŁĄCZNIE DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI. Nie nadaje się do stosowania na skórę, co producent jasno zaznacza na swojej stronie.

Link do dokumentacji produktu: MEDI VELOX

Inteweniować musiał sam właściciel sklepu. Umieścił on komentarz pod filmem Kacpra L.Błąd wytykali także widzowie KacpraOczywiście chwilę później komentarze te zostały usunięte, gdyż Najgładszy Wódz się nie myli. Usunął on jednak link z opisu do tej strony. W tej chwili obszar pod filmem wygląda tak:Żadnego sprostowania, żadnej informacji. Film dalej jest dostępny, a fragment o Medi Velox nie został w żaden sposób zmodyfikowany czy usunięty.
Tym samym Kacper L. znów naraża swoich widzów na uszczerbek na zdrowiu i absolutnie nic sobie z tego powodu nie robi.

Za Kacpra L. znów muszą myśleć i działać inne osoby. Czy znów uniknie odpowiedzialności za swoje słowa? W tym miejscu jedyne do czego mogę was zachęcić to zgłaszanie tego filmu w następujący sposób:

1. Wejdź w film https://www.youtube.com/watch?v=vw5qbbdqx1A&feature=youtu.be&t=354
2. Kliknij znak ... w dolnym prawnym rogu pod filmem
3. Wybierz ikonkę flagi - zgłoś
4. Wybierz "Działania szkodliwe i niebezpieczne" -> "inne niebezpieczne sceny"
5. Wprowadź sygnaturę 5:54
6. Wpisz tekst "Autor poleca stosowanie żrącej substancji na skórę, co może spowodować uszkodzenie ciała"
7. Kliknij przycisk "zgłoś"